ALPINNING

Lekce Alpinningu se budou konat pouze v případě, že na vypsanou hodinu budou zarezervováni min 3 cvičící a to 1 hodinu před zahájením lekce. Sobotní lekce se bude konat pouze po zarezervování cvičících do 20 hodin předcházejícího dne tzn. do pátečního večera. Informaci o aktuálních rezervacích naleznete kliknutím na tlačítko REZERVACE na úvodní stránce.

Vaše náměty a dotazy ohledně lekcí Alpinningu nám pište na email: info@sport-butovice.cz ,

V případě zájmu o lekci alpinningu mimo vypsané hodiny lze uskutečnit po dohodě s minimálním počtem cvičících - to znamená pro uzavřenou skupinu bez přítomnosti veřejnosti.

Rozvrh a Rezervace

Popis jednotlivých lekcí-pro koho se hodí

ALPINNING™ je IndoorWalking aktivita, ve volném překladu ,,chůze uvnitř“. ALPINNING™ lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí v jedné místnosti, ve stejnou dobu, pod vedením vyškoleného instruktora, za doprovodu hudby a na speciálních stacionárních trenažérech tzv. ALPITRACK trenažérech. Pro bližší představu, ALPINNING™ lze přirovnat ke spinningu, či indoorcyclingu, ovšem namísto stacionárních kol, ALPINNING™ využívá zmiňovaných speciální trenažérů.

ZPEVNĚNÍ HÝŽĎOVÝCH PARTIÍ

ALPINNING™ program a především ideální sklon ALPITRACKu výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií. Což ocení každý z nás.

REDUKCE VÁHY

ALPINNING™ je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke štíhlé linii, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný ALPINNING™ trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

POKOŽKA

Pravidelný ALPINNING™ pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdravý životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.

KONDICE

ALPINNING™ pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky ALPINNING™ programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí ALPINNING™ a návštěvám ALPINNING™ center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc - za neuvěřitelně krátkou dobu. ALPINNING™ program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy Sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST

ALPINNING™ program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

Co s sebou?

• sportovní oblečení

• čistou sportovní a pohodlnou obuv

• ručník na otření potu

• lahev s pitím ( ne perlivá voda! a než samotnou vodu doporučujeme iontový nápoj – lze zakoupit na recepci originální balení nebo z dávkovače)

• …a hlavně dobrou náladu