O nás

SportCentrum Nové Butovice s.r.o. je sportovní zařízení nabízející širokou škálu služeb. Důkazem jeho komplexnosti je, že si můžete sami vybrat, zda půjdete zrovna do posilovny nebo si vyberete jeden z raketových sportů, zda máte náladu na spinning, aerobik či alpinning. Lákavá představa pro mnohé může být i strávení slunného dne na beach volejbale, kde je pro Vás připraveno příjemné posezení s obsluhou. Po sportovním vyžití můžete navštívit saunu, solárium, popřípadě se objednat na masáž - zkrátka relaxovat dle libosti.

Veškeré rezervace je možné provést pouze, jste-li držitelem elektronického čipu.Registrace elektronického čipu je možná jen na recepci Sportcentra za Vaší přítomnosti. Po vyplnění potřebných údajů, zaplacení vratné zálohy na čip ve výši 500,- Kč a jednorázovém uhrazení poplatku za zavedení do registrace a vystavení elektron. čipu ve výši 100,- Kč, Vám recepční ihned může nabít Vámi vybraný paket(finanční částka převedená na bodovou hodnotu, ze které se Vám odečítají body při čerpání) na squash, badminton, stolní tenis,solárium,alpinning, spinning,aerobik, beach volejbal, box nebo do posilovny.Samozřejmě můžete hradit vstupy na jednotlivé sporty formou jednovstupu, což je obvykle o 10% vyšší cena. Nespornou výhodou zaregistrování individuálního el. čipu je možnost si samostatně  dělat rezervace a to jak přes internet na našich www.sport-butovice.cz stránkách, tak na info kiosku na recepci a vyjímečně, nemáte-li jinou možnost, telefonicky po sdělení uživatelského čísla, které si nese každý čip a Vámi nastaveného PINU. Máte také samozřejmě možnost sledovat vytíženost a obsazenost jednotlivých sportů a sami rozhodovat o Vámi zvolené hodině. Další výhodou tohoto systému je snadnost a přehlednost historie čerpání, kdy ihned uvidíte zůstatek Vámi přednabitého kreditu a jistě i to, že nemusíte čekat na vydání půjčovacího čipu na uzamčení skříňky v šatně. Což má v důsledku vést k tomu, že se recepční budou moci věnovat výrazně více obsluze na baru. Žádáme Vás o dodržování 12 hodinové lhůty na řádné zrušení rezervace před jejím začátkem. V opačném případě je snížena možnost opětovného prodeje hodiny. A nikomu jistě není příjemné, když vidí, že kurty jsou na jím vybranou hodinu zarezervované a při náhodné návštěvě zjistí, že fakticky nejsou obsazeny. Na jeden el. čip je možné provést 4 rezervace. Další informace Vám rádi podají zaměstnaci SportCentra.

 

Roční udržovací poplatek je splatný pro první kalendářní rok při vystavení elektron. čipu a poté vždy do konce ledna příslušného kalendářního roku.

 K uhrazení sportovních aktivit či na čerpání služeb v našem areálu je možné použít Relax, Fokus, Flexi Pass nebo poukázky Unišek či Ticket Multi.

 

Pro všechny držitele modrého elektron. čipu platí v našem areálu sleva 5% na veškeré zboží sportshopu. Sleva se nevztahuje na nápoje a sortiment baru.

Tak neváhejte a přijďte!

Vždyť co pro sebe udělat víc než si pěkně zasportovat.

Věříme, že chvíle strávené v našem SportCentru budou patřit k Vašim příjemným zážitkům.