TRX

TRX® je zkratka pro „Training Resistance Exercise“ – závěsný systém je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. TRX® buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce. S TRX® můžete provádět nekonečné množství cviků, kdy jedinou intenzitou je úhel Vašeho těla oproti závěsnému bodu a Vaše tělesná hmotnost. TRX® procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly o kterých jste doposud nevěděli. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku.

Vaše náměty a dotazy ohledně tréninků TRX mi pište na email: info@sport-butovice.cz

V případě zájmu lze cvičit TRX-závěsný systém individuálně, nebo po dohodě i v jiný čas v rámci otevíracích hodin Sport centra při počtu alespoň 4 trénujících.

V případě nově příchozího se trenér věnuje osobně pro seznámení se s jednotlivými cviky.

Rozvrh tréninků TRX od září 2014 :

pondělí 20.00 - 20.55hod…….Adéla

úterý 17.00 – 17.55hod…….Adéla

středa 18.00 - 18.55hod…….Adéla

čtvrtek 20.00 - 20.55hod…….Adéla

neděle 18.00 - 18.55hod…….Adéla

Trénink se uskuteční pouze jsou-li přihlášeni alespoň tři cvičící hodinu před začátkem tréninku.

V případě, že je trénink zrušen, jsou vám peníze stržené při rezervaci vráceny zpět na váš účet.

Trénink TRX je optimální kombinovat s dalším sportem. Optimální četnost tréninků by měla být 2x týdně, aby tělo lépe přijímalo zátěž a udržovalo se stále v kondici v kombinaci s dalším sportem.